Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar miatt lehet komolya...

Alvászavar miatt lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Éjjelenete elég keveset alszom, illetve gyakran felriadok...Lehet hosszú-távon ebből bajom? 22L

2012. okt. 4. 14:20
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is alvászavaraim vannak,veled egyidős vagyok,de én sajnos napközben is nagyon stresszes voltam,úgyhogy elmentem orvoshoz.Frontint szedek,meg valami altatót írt estére...Mindenképp menj el orvoshoz,mert feszült leszel napközben,és a koncentrációd is csökkenni fog.Nekem a pajzsmirigyemmel is problémák vannak,lehet azt is érdemes megnézetned.ha társul mellé feszültség.migrén,hízásproblémák is. Bocsi,ha bőbeszédű voltam,de szerintem mindenképp menj el szakorvoshoz,mert hosszú távon biztos nem egészséges.Én 1 évig bírtam,de koncentrálás,és a memóriát is bezavarja picit...
2012. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy-probléma nincs,nemrég nézték. ,,csupán,, fejfájás,amire olyasmit mondtak h vmi tenziós :/ +állandóan rémálmok...stressz az alapból van,szóval jól állok nagyon....

És pontosan milyen orvoshoz is menjek? Pszicho v elég házidoki is?...

2012. okt. 6. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Feküdj korábban.

Én korán kelő vagyok, ha akarom ha nem, minden apró zajra felébredek és megijedek. Már attól stresszelek hogy jajja majd időre fel kell kelni, de azért is hogy csörögni fog az óra. Arról nem is beszélve, ha valami miatt kavarognak a gondolataim. Eddig 10 kor feküdtem kb, ez nyáron elégnek is bizonyul, nincs gondom nappal, de ősszel rögtön előjön minden. NNa godnoltam akkor szánjunk rá plusz egy órát, kilenckor feküftem. Igen fiataloknak ez nagyon rosszul hangzik, de én szószerint belebedegedtem ebbe mindig, és az sokkal ijesztőbb mint korán feküdni.


És este mindig bekapok egy multivitamint.


hétvégén én is eljárok mint minden redes fiatal, de azóta nincs gondom :-)

2012. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetnek ilyen bajok pl: szédelgés,memóriazavarok,depi,stb?...
2012. okt. 16. 01:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!