Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék ezzel csinálni?...

Mit tudnék ezzel csinálni? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Sok olyan este van (mint most is), hogy egyáltalán nem tudok elaludni, mert folyton gondolkozok valamin, de nem tudom, hogy miért. Egyszerűen nem lehet ilyenkor leállítani az agyamat. (Sokszor a köcsög ofőmön rágom magamat, és akkor is irritál, ha kilométerekkel arrébb van tőlem.)

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. szept. 21. 23:01
 1/5 Alaque ***** válasza:

Nem vagy elég fáradt, és van időd és energiát hülyeségeken gondolkodni. Fárasszad ki magadat, csináljál a tananyaghoz kapcsolódó mintafeladatokat órák hosszat, ásd fel a kertet, azután apríts fel egy mázsa fát, és menj el futni egy pár kilométert! Hidd el, utána nem lesz kedved hülyeségeken gondolkozni, sőt, még a köcsög ofőd is kedvelni fog, mert a gyakorlófeladatoknak köszönhetően javulni fog a tanulmányi teljesítményed!


A legjobbakat kívánom.

2012. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alaque ***** válasza:
Ja és könnyebben elalszol majd.
2012. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet.
2012. szept. 22. 08:37
 4/5 Alaque ***** válasza:
Szívesen. Remélem, nem vetted rossz néven. :) A lényeg, hogy fáraszd ki magad, és akkor tudsz majd aludni rendesen.
2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár, gondolom egy dupla gyógytestnevelés elég fárasztó, pláne, ha a bokám alig bírtam hazamenni. (Bokazúzódásom volt 2x. Novemberben és Januárban, aztán még pár kisebb, azóta időnként fáj, pláne akkor, mikor egyszerre ráterheltek.) És nem vettem sértésnek. :)
2012. szept. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!