Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Strandon nagy melegben nagyon...

Strandon nagy melegben nagyon előjönnek a szeplőim. Mit tehetnék ellene hogy elhalványítsam őket? Hallottam olyan krémről is ami elmulasztaná. TIPP?

Figyelt kérdés
alapozókat, szinezett hidratálókat UV védelemmel haználtam de semmi eredmény..
2009. aug. 2. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁ ne törődj vele! Pont attól leszel különleges, és nem átlagos,és szexi!

Én is szeplős vagyok, és csak évekkel később jöttem rá, hogy a fiúk értékelik ezt a "másságot"!

De ha fiú vagy, akkor is bejön ez a feeling a csajoknál,


legalábbis az értelmesebbjénél. A modellügynökségeknél is ez a különleges, és nem az átlagos, inkább örülj neki!!!

2009. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szeplőidet a napfény hozza elő, nem speciális strand képződmény, meg nem is kell nagy meleg sem hozzá. Fényvédő krémezni kell, meg a kövirózsa krém jó halványításra. Nem tudom mennyire vagy szeplős, lehet neked nem sokat ér, de nekem csak az orrom szokott szeplős lenni, azon segített. Na nem eltüntette, de egy kicsit halványabb.

Egyébként, ha rendes szeplős alkat lennének, olyan vöröses hajszínnel, én örülnék. Divatos is. :)

2009. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!