Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ez nem feltétlenül...

Ugye ez nem feltétlenül trombózis?

Figyelt kérdés

A bal vádlimban rögtön a térdhajlat alatt kicsit a jobb oldalon érzek egy duzzanatot, csomót. ez lehet csak az izom?

egyébként Ceroxim antibiotikumot szedek, és mellékhatásként írta az ízületi fájdalmakat, vagy a bőr alatti duzzanatokat. akár egybe is vághatna, csak nagyon meg vagyok ijedve hogy pont így a vádlimban jelentkezik ez az egész.


2012. szept. 15. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább izomgörcs. Nekem is volt már régen ilyen, és eszem ágába se jutott, hogy trombózis lenne. Nézd meg a neten a trombózis tüneteit, és ki fog derülni, hogy nem az.
2012. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát bedagadva elvileg nincs mert ugyanakkora mindkét lábam, csak a bőröm alatt érzem a duzzanatot, meg nem piros, nincs elszíneződve, nem érzek fulladást, nincs mellkasi fájdalmam.. csak ez a duzzanat és hogy pont a vádlimban.

fogamzásgátlót szedek mondjuk, de nem dohányzok, nem vagyok cukorbeteg..


húú nagyon remélem hogy nem trombózis

2012. szept. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!