Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek van olyanatok, hogy...

Nektek van olyanatok, hogy akarmennyit isztok, mégis szomjasak vagytok? Bovebben lent

Figyelt kérdés

nektek van olyanatok, hogy akarmennyit isztok, mégis szomjasak vagytok? nekem hónapok óta ez van, és már nagyon rossz, hogy az előbb is megittam 3pohár vizet, de ugyanugy szomjas maradok. érzem, hogy szinte lötyög bennem a víz, de mégis szomjas vagyok

ez miért van? régen nem is hordtam magammal innivalot, de mostanában 2-3 palackal jarok


2012. szept. 11. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy teljes vérkép.
2012. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz mert ez a cukorbetegség egyik legfőbb jele lehet.
2012. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azóta van ez mióta ilyen kegyetlen meleg szokott lenni?? vagy sokat mozogsz egy nap? esetleg sok fűszeres, ízes ételt eszel? mert nálam is előfordul, hogy megtudnék inni egy hekto vizet, mégsem segít.

de ha mindegyik kérdésre nem a válasz, akkor tényleg érdemes felkeresned egy orvost, nehogy gond legyen!!

2012. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a sima víz nem oltotta a szomjamat, csak az édes üdítő, pedig nekem normális a vércukorszintem.
2012. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem volt már csomószor, de aztán pár napon belül elmúlik
2012. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

voltam vervetelen. a cukrom normális

amugy nem napok ota all fent a problema, hanem hónapok ota...

2012. szept. 11. 21:39
 7/7 anonim válasza:

Nehogy megijedj...


Veszettség?...


Vagy az kiderült volna vérvételen?

2013. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!