Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mennyit növök...

Szerintetek mennyit növök még? 170 cm vagyok 14 éves vagyok (Fiú)

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 22:40
 1/5 Székely Bicska válasza:
62%
Biztos fogsz még nőni. Én személy szerint 15 vagyok és 183 cm, de az uncsitesóm, aki velem egyidős csak 153 cm. Ezek az "alacsonyak" általában érettségi körül nőnek egy nagyot. Most vagy te is így leszel vagy ezután már csak szép lassan nősz, szóval nem tudom megmondani mennyit nősz még.
2012. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mekkora a lábad?
2012. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
42-es
2012. aug. 9. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos, hogy fogsz még nőni, de nem feltétlenül sokat.

Votl egy osztáélytársam aki miniatűr volt, de tényleg, és elég vicces volt, mert viszont 46-os lába volt. Aztán nyolcadik után úgy megnőtt, hogy csak úgy lestünk

2012. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogsz még nőni.

Én decemberben leszek 14 és már 186 cm vagyok,de mamám már azt mondja hogy nem fogok többet nőni,anyám meg azt állítja hogy fogok.

Voltam 1x sport orvosnál és azt mondta hogy 185-189 cm leszek.Szerintem túl fogom szárnyalni ezt is.

A lábám 45ös :D

2012. aug. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!