Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori rosszullét? Mi lehet...

Gyakori rosszullét? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
kb 2 hete már nagyon fáj a fejem.van, hogy csak az egyik oldalt szúr nagyon de kb napról napra erősebben fáj.gyakran szédülök. pl ha felállok akkor általában mindig "beszédülök" egyre sűrűbben érzem, hogy a kezeim a nyakam is fájnak.aspirint szoktam bevenni de nem igazán szokott hatni.. nem tudom mi lehet az oka ezeknek. 16L
2012. aug. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Magas, vagy alacsony vérnyomás. Esetleg frontok, amikre az utóbbi hetekben többen érzékenyek.
2012. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már a frontra. viszont milyen gyógyszert kéne akkor szednem amitől pl nem fájna igy a fejem?:S
2012. aug. 1. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy találomra bemondott dologra had ne ajánljak már gyógyszert! Menj el a háziorvosdhoz, az majd mér vérnyomást, esetleg kitalál valami más vizsgálatot, és utána ad gyógyszert, ha kell.
2012. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!