Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől kattog-recseg a fülem?

Mitől kattog-recseg a fülem?

Figyelt kérdés
Már körül belül 5 éve van ez a problémám.Amikor nyelek kattan egyt a fülem:S bos denemtudom jobban megofgalmazni:)a hallásommal nincs gond és öreg sem vagyok.aki tudja hogy mért lehet kérem irjon.
2008. máj. 6. 01:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nálam egy 1 hónappal ezelőtt jelentkező hörghurut óta van ez a fülrecsegés, de nem olyankor, amikor nyelek; hanem amikor hangos inger éri a fülemet. Elég neki akár annyi is, hogy összezörren a kanál és a tányér, vagy' bármi ilyesmi. Ha legközelebb orvosnál járok, szót ejtek majd neki a dologról...:)
2010. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy vagyok 7 éves korom óta a bal fülemre. Most 22 vagyok..én is örülök hogy nem vagyok egyedül:)
2010. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is csatlakozom, nekem is vagy 9 hónapja recseg és kattog a fülem nyeléskor. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én van amikor érzem is... Egy megfázás után kezdődött és azóta se múlt el. Ha esetleg valaki tud valami jó módszert az szóljon!
2011. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Dettó ez a bajom es most utazok először majd repülőn es nagyon félek hogy mi lesz.
2016. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A fülkattogás általában hosszú megfázás miatt van a megfázás pedig ahoz vezet hogy megduzzad vagy begyullad az orrmandulád ez miatt kattoghat a füled velem is ez van nekem fél éve.Ám lehet attól is hogy a fülzsír eltömíti a füled.Szerintem használjorrspray-t illetve menj el orvoshoz.
2016. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez az nem vagyom egyedűl! Nekem 2éve recseg , nekem nem csak nyeléskor hanem anélkül is tudom recsegtetni!
2017. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!