Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől kattog-recseg a fülem?

Mitől kattog-recseg a fülem?

Figyelt kérdés
Már körül belül 5 éve van ez a problémám.Amikor nyelek kattan egyt a fülem:S bos denemtudom jobban megofgalmazni:)a hallásommal nincs gond és öreg sem vagyok.aki tudja hogy mért lehet kérem irjon.
2008. máj. 6. 01:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
érzed is hogy kattan vagy csak hallod? ha csak hallod normális, ha érzed menj el fülészetre ahol esetleg kimossák.
2008. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak hallom! Az normális?
2008. máj. 9. 20:29
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Szia vegyél fülgyertyát herbáriában.Minden cuccot kipucol és olcsó, fájdalommentes eljárás.És 100%ban segíthet.
2008. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felhalmozodott a fülzsír. Vérnyomás mérés sem árt.
2008. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de örülök hogy másnak is van ilyen problémája mint nekem.nekem csak 2éve :P.Annyira nem zavaró csak furcsa nagyon.Dettó ugyanez ha nyelek csak akkor.

Nekem akkor kezdödött amikor fülgyulladásom volt vagy mi.(nem jut most eszembe)

Akkor azt mondta a doki ez csak az miatt van és elmulik egy idö után de hát nem...+jobban hallok mint bárki a családomban bár néha bedugul a fülem:)

2008. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a pontos neve hogy fülrecsegés mondta is a fül-orr-gégészem,de már nem megyek két év utáőn vissza hozzá mert nem akarok beégni hogy mért nem jöttem elöbb.Igy 2év után félek hogy nehéz lesz visszaszokni ahhoz hogyha nyelek nem recseg:DDDDDD
2008. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:D:D Na akkor már ketten vagyunk! :D hát én most vagyok 16 éves és kb 9 éves korom ota van ez:D már teljesen megszoktam:))))))
2008. máj. 28. 15:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt a gyertyát érdemes lenne kipróbálni talán.De a föl-orr-gégész biztos tudna segiteni de lusta vagyok elmenni.
2008. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Ez a hkattogás abból is eredhet hogy nagy a nyomáskülömbség a fülhártya belseje és a külvilág között.
2008. júl. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez a nyomáskülömbség nem hülyeség: Amikor beteg vagyok és be van dugulva az orrom (ill. az egész fejem tele van a ta.ony.al) akkor nemkem is kattog mikor nyelek. De amikor elmúlik a betegség akkor már nem kattog.
2009. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!