Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mentakristály, de honnan?

Mentakristály, de honnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Szaunázáshoz szeretnék mentakristályt szerezni. Már több embertől is hallottam, hogy nagyon dícsérte, állítólag gyógyszertárban lehet beszerezni, de rá eléggé furcsán néztek a patikában, amikor ezt szerettem volna venni. Azt sem tudták, hogy miről van szó. Nincs ötletetek, hogy honnan tudnám beszerezni??

Előre is köszi a segítséget!


2009. júl. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem friss mentát, vagy oldatot használsz?

Sokkal könnyebb beszerezni. Ha Pm-i vagy, még tudok is adni tövet!

2009. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de engem most kimondottan a mentakristály érdekelne, bár lehet, hogy ezeket is ki fogom próbálni.

Senkinek nincs ötlete, hogy honnan lehetne beszerezni? Ennyire ritka és titkos???

2009. júl. 15. 21:21
 3/5 anonim válasza:

a Mentakristályt kis dobozokban árulják a gyógyszertárakban. Grammban mérik, az ára változó, 10-50-100 grammot szoktak árazni de kiméretni is lehet.

Nem drága, én 10grammot pl 300 Ft-ért vettem

2010. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mühl Márta ***** válasza:
Nem szívesen adnak és nem mindenhol. Azt mondják, hogy gyógyszer alapanyag és nem adhatnak. Van ahol kiadják de ritka.Tegnap két helyen nem kaptam. Ma újból próbálkozom.
2014. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ismerősöm akart szerezni, volt vagy 3 helyen de nem adtak neki mert féltek h meth-et gyárt otthon és abba kell neki :D esetleg webáruházakban
2015. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!