Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sürü lenne a vérem?

Sürü lenne a vérem?

Figyelt kérdés
barátom azt mondta lehetséges hogy besürüsödött a vérem, keveset szoktam inni, és napok óta azt érzem hogy bizsereg a kéz,láb fejem illetve a fejem, szédülök, kicsit hányingerem van, fáj a fejem. a vérnyomásom le esett rosszul voltam, majd megmértük 105/65 volt. most nem tudom mennyi lehet, de gondolom a meleg miatt volt. SZerintetek mi lehet a bajom? tudom hogy csak orvos tudja megmondnai, holnap fogok menni, de hátha meg tudnátok valamivel nyugtatni!

2012. júl. 11. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod egy kicsit alacsony. Igyál sok-sok vizet.
2012. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igyál többet, lehetőleg vizet és vegyél mély lélegzetet a friss levegőn.


Nyugi, nekem 100/valamennyi szokott lenni. Én nem szoktam szédülni, max ha hirtelen állok fel.

2012. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban csak ezen a portálon legalább 5 ilyen kérdéssel találkoztam. Ez az időjárás mindent kihoz az emberből: kiszáradunk, mert borzasztóan izzadunk, és nem iszunk eleget, aztán besűrűsödik a vérünk, végül alig van vérnyomásunk, a szív az agyat helyezi előtérbe a keringés kiszolgálásában, a végtagjaink ettől zsibbadnak. Remélem nálad is csak ennyiről van szó, pihenés egy hűvös szobában és stresszmentes élet és minden helyrejön.
2012. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!