Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magne B6 mikor kezd el hatni?

Magne B6 mikor kezd el hatni?

Figyelt kérdés
4napja elég nyomott vagyok, kicsit szédülök, meg alacsonyabb a vérnyomásom is. Az orvos a Magne B6 szedését javasolta. Mikor kezdi el fejteni hatását?
2009. júl. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Izomfájdalomra szedtem tavasszal, nekem 1 hét után hatott, de látványosan!
2009. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rossz a felfogás.. ez nem gyógyszer hogy hasson, hanem vitamin!
2009. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg hogy érted? (előzőnek)
2009. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úgy kell érteni, hogy multvitamint, tehát nem csak B vitamint, bár B-t is persze, de ALAP kellene hogy legyen hogy szed mindenki. Ezzel nemcsak a hiánytünetek de a betegségek nagyrésze is megelőzhető. Ezek nem a köznapi értelemben "hat"-nak, mivel nem fogamzásgátlók, vagy gyógyszerek, hanem vitaminok, tápanyagok!
2009. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké de amint látod nekem most hatnia kell, mivel vannak tüneteim...Ezért kérdeztem hogy mikor várhatok javulást. Egyébként tisztában vagyok a leírtakkal.
2009. júl. 12. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:

A B-vitamin egy alapvető tápanyag. Ha megeszel egy adag csirkemellet roston mondjuk rizzsel, akkor mit vársz, hogy hatni fog? Ez pont ugyanolyan.

Hatni a gyógyszerek hatnak, ezek kaják, alapvető élelmiszerek a vitaminok is!


Egyébként a sportolás + megfelelő táplálkozás + napi min 8 óra alvás megoldaná a gondodat véglegesen.

2009. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért van ráírva hogy gyógyszer?Meg hogy lehetséges mellékhatésok stb...Mint a többi gyógyszernél. oké hogy ez nem olyan de van hatóanyaga. Egyébként sportolok, megfelelően táplálkozom és elegendőt alszok. És az orvosom azért javasolta a szedését mert nem vagyok jól akkor gondolom hatnia kell egyszer csak...
2009. júl. 12. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

leírnád a megfelelő táplálkozásod? Nem kötekeedésből, csak kívánsciság. Meg írd le a napi folyadékbeviteled, és hogy mit sportolsz és a héten mikor.


Egyébként azért van ráírva hogy gyógyszer, mert így drágább lessz és több pénzt hoz a cégnek. Ez az egész gyógyszergyártás egy baromi nagy üzlet. Le is írom:

50 darabos kiszerelésű Magne B6, 1519 forint. Minden drabban van 48 mg magnézium, és 5 mgB-6 vitamin.

Ha egy tök átlagos multivitamint veszel, mondjuk Daily one ( [link] ) Akkor az 3400 forint ugyan, viszont 75 darab van benne és darabonként 50 mg B6 vit., és 100 mg magnézium! (ellentétben a magneb6 5 mg b6 vit-jával és 50mg magnéziumával) Plusz ezek mellett még egyéb vitmainok is. Ezért teljesen felesleges pénzkidobás a magne B6, meg az összes gyógyszertárban kapható vitamin!


Várom a fenti krédésekre a választ!

2009. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek...

szerintem ne forszírozd a lenkei-féle/szerinti vitaminok szedését, tapasztalom, hogy nehéz meggyőzni az embereket...sajnos sokan szűk látókörűek.Egyébként én is mindig a multivitaminok összetevőit bújom és megdöbbentőek a számok, mind az árra és összetevőkre értem.Egyáltalán nincs arányban a kettő.

2009. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!