Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan végezzem el a dolgom a...

Hogyan végezzem el a dolgom a bokorban?

Figyelt kérdés

Holnap egész nap nem lesz mosdó a rendelkezésemre, csak a természet. VISZONT alapból nehezen pisilek idegen helyen, bokorba meg kiskoromba se tudtam, viszont itt muszáj lesz. Hogy oldjam meg, hogy jöjjön is valami?

Hiába gugolok le, egyszerűen általában egy csepp se jön ki..:(


2012. jún. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon kell,ki fog jönni.:)
2012. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerős...

gondolj vízesésre, vízcsobogásra, esőre vagy valamire, közbe képzeld azt, hogy egyedül vagy az egész természetben, senki nem lát meg, mély ki-be légzés közbe..

2012. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szívesebben végzem ezt a természet lágy ölén, mint egy kétes tisztaságú vendéglői mosdóban. Jó sűrű bokrot keress, ahol biztonságban érzed magad. :) Egyébként ilyenkor irigyelem a pasikat, nekik annyival könnyebb!
2012. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó ötleteket!:)

Ebben azegyben én is irigylem Őket. A barátommal és szüleivel megyek, barátomnak könnyű lesz, de nekem...:D

Igazából idegen helyen önmagában nehezen megy, akkor gondoltam már egyéb elterelődolgokra, de ott nem vált be, remélem itt befog..:D

Köszönöm a tippeket mindenkinek!!:D

2012. jún. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!