Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik az emberrel, ha 5...

Mi történik az emberrel, ha 5 napig nem eszik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Éhes lesz.

Minimalizálódik az anyagcseréje, össueszűkül az emésztőrendszere. Ha iszik mellé eleget, akkor baja nem lesz, de ha újra elkezd enni, akkor a lelassult anyagcsere miatt hirtelen hízni fog.

2009. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Legyengül, szédelegni fog, ájuldozik...stb.
2009. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Gyomor fekélyt kap! Immunrendszere leépül, fàradékony lesz, esetleg àjulàs is lehet! A szervezet a raktàrjaihoz nyul, elsösorban az izomhoz, csonthoz!
2009. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most karácsonykor csináltam ezt, 5 napig nem ettem semmit. Itthon óriási balhék voltak, épp hogy a kés nem került elő, ezért a szobámba zárkóztam, csak vizet hoztam be magammal. Egész nap gépeztem és tévéztem, feküdtem, olvastam, napközben kijártam wcre, este meg csak akkor mentem el zuhanyozni amikor mindenki lefeküdt már, hogy ne tudjanak bántani. Semmi bajom nem lett, az első 2 nap korgott a gyomrom, utána abbahagyta. Nem fájt a fejem, nem szédültem (mondjuk nem is mozogtam szinte semmit). 6 kiló lement rólam ezidő alatt.
2009. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok hátrányát leírták már a koplalásnak én írok még néhány okot. Csökken a koncentráló képesség, az ember döntési képessége leamortizálódik, idegesebb lesz, a teste gyengül, az anyagcsere lassul.
2009. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!