Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudom enyhíteni a...

Mivel tudom enyhíteni a derékfájást?

Figyelt kérdés

50 éves nő vagyok.

Amikor felkeltem,még nem fájt a derekam.

Délutánra már leülni is alig bírtam.

tegnap kezdődött,de ülés,hajolás,felkelés nagyon nehezen megy.

Orvoshoz menni nem akarok,mert a munkahelyem ezt nem tolerálja.

Házigyógymód,bevált trükk,gyógyszer,krém érdekel


2012. jún. 25. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy illóolajos forró fürdőt (4-5 csepp levendula, vagy eukaliptusz olajat keverj el egy kanálnyi tejjel, és ezt öntsd a fürdő vízhez)20 percig ülj legtovább a fürdőben. Feküdj kemény matracon. A matracod alá tegyél egy deszka lapot. Masszíroztasd meg valakivel, mentolos, vagy paprikás lóbalzsammal. Minél előbb keress fel egy csontkovácsot, vagy egy kiropraktikust,s nézz utána, hogy mi is az az Alexander technika, amivel csökkentheted a derékfájásodat.
2012. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb felkeresni egy gyógymasszőrt, esetleg jó reflexmasszőrt. Gyorsabban és biztosabban megjavul.
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 marika1976 válasza:

A forro fûrdõ szigoruan tilos ilyenkor.hidd el tudom mert5

Hete mûtöttek kiszakdt gerincsèrvvel és neked ott valami gyulladás van ,amire a meleg nem jo.a làbad nem szokott szurni vagy gõrcsõlni?mert akkor sûrgösen menj orvoshoz.èn is a melo miatt csak akkor mentem amikor egy reggel ugy õssze huzta a gõrcs a làbam,hogy ûgyeletre kellett mennünk aztán 2hèt mulva meg is mûtõttek 36èvesen.Marika

2012. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!