Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehetne vele csinálni?

Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
Akár hányszor felveszek egy új cipőt annyiszor kidörzsöli a sarkamat tegnap felvettem az új cipőmet akkor mind a két sarkamat kidörzsölte ma egy másik cipőt vettem fel ami nem magassarkú le is ragasztottam a sarkamat de ma ennek ellenére megint ugyanott kidörzsölődött a sarkam mit tegyek vele és mi lehet az oka?! A válaszokat előre is köszi.

2012. jún. 19. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó méretet választasz. Ne vedd meg rögtön az elsőt, amit felpróbálsz és úgy érzed, jó rád! Én akkor is el szoktam kérni az eggyel kisebb vagy vagyobb méretet, ha jónak tűnik az, amit felpróbáltam. Túl nagy és túl kicsi cipő is lehet kényelmetlen.


Amúgy neked a billentyűzeteden nincs pont és vessző? Nem ártana használni őket, hogy könnyebb legyen értelmezni a szövegedet.

2012. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!