Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj ennyire a derekam?...

Miért fáj ennyire a derekam? Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés

Múltkor tesin bukfencezés közben iszonyatosan megrántottam a derekam, vagyis inkább a keresztcsontomat, vagy már nem is tudom..


Fáj ha ülök, fáj ha megyek, egyfolytában fáj, nem tudok rendesen menni, úgy hajolok le, mint a nagyanyám, ha kell valami a padlóról két térdre kell térdelnem, és csak úgy tudom felvenni, borzasztóan fáj.


Ennyire megránthattam? Mikor ülök, vagy mozgok, érzem, hogy egy pici hajszálvékony csíkban megint megrándul, és elkezd fájni. Most már ott tartok, hogy sírok a fájdalomtól... Mit lehetne tenni?


Külön öröm, hogy kedden megint lesz tesink, és felmérés lesz a talajtornából, hát én ott fogok agygörcsöt kapni.. a tanár meg olyan bunkó, hogy el sem hiszi, hogy fáj...


Köszönöm szépen. 14/L


2012. jan. 29. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
el kell menni orvoshoz ;)
2012. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bölcs és együtt érző... :) Már hallom is, hogy: "Áááá, majd elmúlik..." -Kössz.. :)
2012. jan. 29. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz, mej el egy gyógymasszőrhöz, vagy egy jó reflexológushoz.
2012. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a veséddel van gond.
2012. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a vesémmel lenne a gubanc, mert tényleg tesin húztam meg. Bár nem vagyok okos, de szerintem ez nem játszik közre. :)
2012. jan. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!