Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől van? Illetve ebből...

Ez mitől van? Illetve ebből lehet ájuláson kívül más problémám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
4.napja h nem nagyon eszem... tegnap ettem egy szelet tortát de kész is voltam tőle...előtte 2napig semmit se ettem, még ma se ettem semmit... nem bírok enni...nincs étvágyam...gondolom amiatt merh a barátommal szakítottunk...mert azóta van ez így. Ez úgy most oké is, mer nem is kívánok semmit nem is szenvedek, hogy éhes lennék, csak az az egy gond van, hogy ga felállok és elindulok zsibbadnak a kezeim, de leginkább a kézfejeim és a fejem belül teljesen ég v tüzel melegséget érzek és alig látok és fu eléggé kellemetlen érzés... mit tehetnék ilyenkor h ez elmúljon? Ilyenkor mindig megállok és megvárom míg elmúlik de nagyon rossz ez az egész folyamat. Tudom ennem kéne de ha tudok eszem ha nem megy nem tudok enni...:S köszönöm a válaszokat előre is :)
2009. júl. 5. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidegek a kezeid?
2009. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongás és alacsony vércukorszint egyben. Enyhe depresszióval.
2009. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva azt nem figyeltem h hidegek e a kezeim... ilyenkor csak mindig azon voltam/vagyok h minél előbb elmúljon... :/
2009. júl. 5. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is leesik a vércukrod,azért vagy rosszul.Igyál azért ha már nem eszel,mert a kiszáradás sem túl jó.Azonkívül pár szem szőlőcukrot bekaphatnál.Mellesleg nincs az a pasi aki miatt ezt kellene tenned magaddal!Szakítottatok,majd kibékültök,ha meg nem,akkor jön másik.Szerinted ha megtudja hogy kórházba kerültél és infúzióznak,rohan majd hozzád?Nem éri meg,hidd el!
2009. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igyál, igyál, igyál (vizet, üdítőt, teát, tejet, bármit)! Mert kiszáradsz. Aztán gondold végig, hogy mihez lenne kedved, mármint milyen ételhez. Gyümölcs? Pirítós, keksz, fagyi? Muszáj enned, mert sokat ártasz így magadnak, a szervezetednek. Oké?

Egy pasi se ér annyit, hogy tönkre tedd magad:):)!

2009. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Csatlakozom az előttem szólóakhoz, hogy rengeteg folyadékot igyál! De ha ez a depressziód sokáig fog tartani és képtelen vagy enni, akkor valami vitamint, pezsgőtablettát kezdj el szedni, mert amit az eddigi rendszeres táplálkozásoddal bejuttattál a szervezetedbe, az most hiányzik, ráadásul nem fokozatosan "álltál át", hanem egyről a kettőre.

Amúgy én is jártam ilyen cipőben még évekkel ezelőtt, azt hittem, vége mindennek körülöttem, nem akartam se enni, se kimozdulni, sokat szédelegtem én is.

Nem könnyű, tudom...

Beszélgess az érzéseidről valakivel és hagyd, hogy fokozatosan rendbe jöjj lelkileg!

Kitartás!

2009. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiről te írsz az minden valószínűség szerint szénhidráthiány.

Az agyad nem kap elég szénhidrátot, nem tud mivel dolgozni, ezért rosszul működik.


Ezzel nem szabad szórakozni. Több okból sem.

1.) Elájulsz, megsérülsz, bevered a fejed, összetöröd magad, mittudomén.

2.) A szervezeted szénhidrát és zsír híján az izmaidat kezdi el égetni, tehát magyarán felfalod magad.


A lelki megviseltség mellett az is belezavarhat az étkezésedbe, hogy nyáron a nagy meleg miatt rengeteg vizet iszunk, ami jó, mert kell, csak néha elveszi az emberek éhségérzetét és nem táplálkoznak megfelelően.


Semmiképp ne koplalj, mert ártasz magadnak vele.


Olvasd el még ezt a topicot is:

A második oldalon a hosszú választ.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__3058..

2009. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!