Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MAjdnem meghaltam, vagy mi...

MAjdnem meghaltam, vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés
Hétvégente szoktam piálni elég "rendesen".Tegnap is voltam buliba,sokkal kevesebbet ittam mint a megszokott.Minden rendben is volt,ameddig haza nem értünk.Hányni akartam de nem tudtam,nagyon rosszul lettem,a testhömérsékletem is csökkent lefele,mentö vitt el otthonról.Most ez mi volt? Ilyen még nem történt.

2012. máj. 26. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat valoszinü te alkohol mergezest kaptal,ha igy folytatod,oda lessz a majad.

[link]

2012. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A doki azt mondta hogy ez nem alkoholmérgezés volt,mert teljesen magamnál voltam.Azért vagyok most összezavarodva.
2012. máj. 26. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem alkohol mergezesed volt,de biztos ott voltal a kezdeten,es a szervezeted igy reagalt,probalj egy ideig nem inni,sok viz,gyümölcs egy kicsit meregtelenits.
2012. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom nálad elég menetrendszerű, hogy többet iszol a kelleténél, aztán kihányod. Ilyenkor mindig alkoholmérgezésed van, akkor is, ha magadnál vagy, és nem kerülsz kórházba.

Nyilván minél többször mérgezed magadat, annál jobban romlik az egészséged, és annál nagyobb eséllyel fogsz ilyen rosszulléteket produkálni.

Majd ha visszafordíthatatlan lesz a folyamat, rájössz, hogy nem érte meg.

Egyébként meg miért minket kérdezel, ha tegnap több orvos is megvizsgált? Az ő véleményük relevánsabb mint a mienk. :)

2012. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam hányni a piától,és rosszul se voltam még soha
2012. máj. 26. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet bepánikoltál.
2012. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez egy jelzés, ... ember vigyázz!!! Az egészséged veszélyben van, ha így folytatod.
2012. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt sem tartom kizártnak, hogy esetleg valamit belekeverhettek az italodba, max nem akkora adaggal, hogy rosszabb legyen ennél is.
2012. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínű volt a háttérben egy lappangó vírusfertőzésed.Amire a pia nagyon rátesz..
2012. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vírus vagy valamit belekevertek az italodba.
2012. jún. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!