Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Kicsit parázok....

Mit tegyek? Kicsit parázok. Szapora szívverés. Pánikbetegség vagy időjárás?

Figyelt kérdés

Lehet az időjárás teszi.Vagy most így jeletkezik a pánikbetegség?

Volt már ekg a doki azt mondta ott rendben minden.

De azért irt fel Betalocot ilyen esetekre mikor 120 a pulzusom nyugalmi állapotban.


2012. máj. 23. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nagyobb gond lenne, a doki biztos kivizsgáltatott volna vagy felírt volna, mondott volna mást is. esetleg majd ezt is mondd el neki. ha erre az esetre írta fel a gyógyszert, akkor sztem vedd be.
2012. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma voltam nála...azt mondta hogy járok e már kezelésre (pszichiáter,pszichológus)
2012. máj. 23. 22:50
 3/9 A kérdező kommentje:
bevettem egy nyugtatót , 25perce...de nem jobb.remegek,meg iszonyat melegem van
2012. máj. 23. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
szomatoform vegetativ diszfunkció.... milyen nyugtatót szedsz rá??
2012. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Micsoda?? :O


Frontin0.5 amit szedek

2012. máj. 24. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
háát nem tudom ha az se segít akkor írass fel rexetint vagy valamilyen erősebb szert
2012. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3.: régen ilyen nekem is volt, valóban valami vegetatív akármi. nem olyan vészes, simán túl lehet élni. csak amikor van, akkor furcsa, rossz nagyon. :(
2012. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem kívánom senkinek.
2012. máj. 24. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj istenem most olvasom csak mert nekem is hasonloak a tüneteim kávézni sem merek mert azt hittem attol van ez de nekem is vannak pánik rohamaim nagyon rossz érzés probálj szép dolgokra gndolni nyugtató teát inni ne szedj ilyen gyogyszereket fölleg ha nem hat!! kitartást és sportolj tereld el a figyelmed meglátod könnyebb lesz!!
2013. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!