Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anya nem hagy békén. Mit...

Anya nem hagy békén. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretek eljárni sehova,csak általában a haveromékhoz megyek meg ő jön hozzám. Anyának az nem tetszik,hogy nem mozdulok ki otthonról és nem sportolok csak lustálkodok gépezek és eszek. Én így érzem jól magam és nem akarok sportolni, de egyfolytába azzal fenyeget,hogy beirat valahova. Nagyon nem szeretnék eljárni sportolni, de mit csináljak, beszéljek vele,hogy ne fenyegessen ezzel mert én így érzem jól magam, vagy eljárjak sportolni??? Köszi a válaszokat:)
2012. máj. 13. 20:19
 1/4 anonim válasza:
100%

sportolj, anyád békén hagy, jobb lesz a közérzeted, jobb lesz a fizikumod...

ha nem akarsz beiratkozni sehova, sportolj a haveroddal valamit...

2012. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mogul válasza:
100%
menny el a haveroddal sétálni vagy valahova és amikor megérkezel haza mond h a haverodal kocogtál,fociztál stb.bevált módszer
2012. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

én is gondoltam rá, hogy többet járjak el a haverommal és akkor lehet, hogy békén hagy.

2012. máj. 13. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát néha tornázz azért egyet otthon, mert ha nem teszed, tönkremegy a vérkeringésed, gondjaid lesznek az ízületeiddel (az ízületeknek mozgás és terhelés kell) és sokáig fog tartani visszaállítani az egészséges állapotot. Tudom, mert a vizsgaidőszak alatt (programozás, webdesign, tehát főleg számítógép előtt ülve tanultam) nekem is szétment a térdem egy kicsit, pont emiatt, hogy nem tornáztam és lelassult a lábamban a keringés. Nem kell eljárni, csak foglalkozz az egészségeddel.
2012. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!