Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha anya suliba...

Mit csináljak, ha anya suliba akar küldeni, ha én nem vagyok jól?

Figyelt kérdés

Tanult pszichológiát, szóval tudja, hogy mit tegyen, hogy mégis menjek..

Pl ma reggel rosszul voltam, olyanokat mondott, hogy inkább elmentem, nem akartam itthon maradni. Elmennék egyedül dokihoz, ezzel semmi baj, de lelkileg annyira lealáz a szavaival, hogy nekem is semmiségnek tűnik a problémám, és nem megyek el orvoshoz. És mindig ezt csinálja...

Ma annyira fájt a belem, hogy nem láttam. De szerencsére ez csak kb 5 percig tart, utána semmi bajom. Néha ez után rám jön a hasmenés, szerencsére suliban nem...


Szóval szerintetek mit csináljak? Ha holnap is elkezd görcsölni a belem, tuti ott halok meg.. Nagyon fájdalmas.. :( Pedig jól tűröm a fájdalmat.


2012. febr. 28. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy olyasmit ettél ami ezt kiváltotta? Egyébként nagyon sajnálom, hogy "ilyen" az anyukád, nehéz lehet. Ha te jobban érzed tőlemagad menj el orvoshoz,ha semmi komoly akkor is az orvos nem fg veled ilyen lekezelően bánni, max endesen elmagyarázza,hogy mit kellilyenkor tenni. De ha kiderül, hogy valami komolyabb, akkor meg anyudnaklesz bűntudata, hogy lealázott mikor tényleg komoly bajod van. De legalább tanul ebből valamit.. Hát sok sikert hozzá! :) Ne szomorkodj, minden anyuka rosszul csinál valamit...
2012. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!