Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. s fogyok és nem tudok...

S. O. s fogyok és nem tudok hízni! Mitől tudnék felszedni pár kilòt?

Figyelt kérdés
Màr 47 kg ra lefogytam. 55 - ről. Ès nem tudom miert. Sokat idegeskedek, keveset tudok enni. Mar szedek annyi vitamint. 166cm vagyok eves lany.

2012. máj. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok csokit és zsíros ételeket,de nem árt ha a stressz ellen is szedel valamit.Ha cigizel akkor hagyd abba mert az is okozhatja a fogyást
2012. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés is okozhat fogyást, de azért jobb lenne kivizsgáltatni, nehogy komolyabb baj legyen! Remélem nem is lesz semmi komoly, és azt kívánom, hogy a lehető legkisebb bajod se legyen soha az életben! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A verszegénysegre vasat szedek. A hormonom is jo. Nem cigizek. kerulom az edesseget, mert hajlamos vagyok a cukortòl gombasodni. Keves folyadékot iszok, az is a bajom. Köszi a jokívansagot! Vettem beres cseppet+ c vitamint cinkkel. Utàlom, hogy vékony vagyok :(
2012. máj. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!