Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől jöhetett rám ennyire...

Mitől jöhetett rám ennyire durván az ehetnék, hogy bármit befalnék, ami a szemem elé kerül?

Figyelt kérdés

Reggel érttségi közben megettem 1 sajtoskiflit, 25g étcsokit, 1 győriédesjóreggeltet, és megittam a nap folyamán 1 liter 100%-os gyümölcslevet. Aztán itthon ettem két tányér káposztalevest, majd rizst céklával, utána egy kevés pizzát is, majd almát, egyszerűen rám jött a falhatnék, de már mást nem találtam itthon és ekkor jött a nagyon durva! 8 éve nem eszem húst, mert utálom még az ízét-szagát is, de az volt itthon és képes lettem volna az t is a számba tömni!! (majd mikor anya hazajött megettem 375g natúr joghurtot és egy rozsos kiflit(

Ja, és nő vagyok... De mégis mi lehet velem? :S (NE írjátok, hgoy terhes vagyok, biológiailag lehetetlen :P)


2012. máj. 7. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kimerültél az izgalomtól és az érettségitől, uh feltöltötted magad. no para.
2012. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit felnyomtad a cukorszintedet a szénhidrátokkal és az okoz ilyen étvágyat.
2012. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de hát azért ettem a "sok szénhidrátokat" is mert hogy rámjött ez az ehetnék.. :D

És érdekes, mert egyáltalán nem is voltam pedig ideges..

2012. máj. 8. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
viszsgaidőszak van?
2012. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
érettségi "időszak" csak..
2012. máj. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!