Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jöhetett ki a szeme...

Miért jöhetett ki a szeme alatt a karika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám tegnapelőtt délutántól, tegnap estig sokszor hányt, de az mára, mintha mi sem történt volna elmúlt. Aztán ma délelőtt egyik percről a másikra hatalmas karika jelent meg a szeme alatt, de tényleg egyik percben még semmi, aztán meg ott volt. Fokozatosan egyre erősebb. Mondtuk neki, hogy menjen el orvoshoz, de ő délben megy dolgozni, meg az orvosa amúgy is 1től rendel, anya meg 21:30körül fog hazaérni.

Szóval szerintetek mitől jött ki? Tegnap egyébként egész nap feküdt, meg ma is sokat pihent délelőtt, de azért vásárolni már elment. Szóval mit tudunk tenni? Valami komoly lehet? Vagy csak még pihennie kéne? Valakivel történt már ilyen?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 10. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a hányás miatt lehet, mivel a vírus és a hányás sok vitamint kiürített a szervezetéből. Egyébként ez egy ilyen egynapos vírusfertőzés. Egyen sok vitamint, ha van otthon igyon meg normaflort, hogy a bélbolyhok helyreálljanak. Savanyúkáposzta, alma, narancs a legjobb ilyenkor. Ha két három nap után se múlik el, akkor kell felkeresni az orvost. Ja és szedjen c vitamint.


Jobbulást!

2010. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2010. márc. 10. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:

A karika sötét, olyan, mintha véraláfutás lenne?Volt hányingere a hányást megelőzően?Voltak más tünetei-szédülés, esetleg kettőslátás, stb.?

Ha idegrendszeri tünetei voltak, én mindenképpen orvoshoz mennék, amilyen hamar csak lehet. Nem írtál semmi olyat, ami fertőzésre utalt volna, így nem is biztos, hogy az.

2010. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszolóó vagyok. Én azért írtam ezt a lehetőséget, mert mi is átestünk ezen a múlthéten, mármint ezen a víroson és a lányom szem alatt volt ilyen karikás. Persze, ha nem érzi jól magát akkor nem ártana orvoshoz menni.
2010. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szívinfarktus előjelei ezek,nőknél...voltatok dokinál?
2010. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmúlt a karika, tök jól volt, aztán tegnap úgy hozták haza, mert nem bírt vezetni...beugrottak az orvoshoz, aki azt mondta, hogy teljes kimerültség, nem ehet-ihat édeset és nem mehet melózni! Ma már semmi baja, de már tegnap este sem volt, de azért próbál pihenni...vagyis majd csak délután, mert most még főz -.-'' pedig mondtuk neki tesómmal, hogy majd mi megfőzünk!

Nah mind1, remélem minden rendbe jön. És remélem azt is NAGYON. hogy az utolsónak nem lesz igaza!!!

2010. márc. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!