Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak nincs az, hogy mostanáb...

Másnak nincs az, hogy mostanában rossz a kedve/közérzete?

Figyelt kérdés
Nincs rá kül. okom, de szomi vagyok mostanában, rossz a kedvem... :(
2012. ápr. 18. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is. A sok front miatt van. Engem főleg a kettős frontok ütnek ki. Olyankor mindent egy árnyalattal sötétebben látok.
2012. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kezdődő depressziód van, érdemes ellenőrizni:

[link]

Egyébként az időjárási frontok is okozhatnak átmeneti hangulatzavart, nálam a hideg, esős idő okoz melankóliát.

2012. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sztem is az idő miatt lehet, mert a páromnál is ez van pár napja. Kitöltöttem a depressziótesztet, de ez egy vicc! Kitöltöttem egy csomó mást is, és mindenre kb. az jött ki, hogy már beteg vagyok... pl. alkoholteszt: 3nál igenre válaszoltam (4 oldalnyi kérdésből), és az jött ki, hogy Ön valószínűleg alkoholista! Kérjen segítséget! :D:D:D Hahaha, ja... kéthavonta egyszer megiszom egy kortyot, és már alkoholista vagyok? :D szóval ne haragudj, de ennek én nem hiszek! :)
2012. ápr. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!