Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, ha többet...

Miért lehet az, ha többet alszom erős fejfájással ébredek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tovább alszom, hogy felkelek magamtól reggel 6 kor, de még aludhatnék, visszaalszom és felkelek 10 kor. Ekkor már rettentően fáj a fejem, amit néha ki sem tudok szüntetni. Ja és ez általában akkor van, ha éjszaka nagyon sokat álmodom. Emlékeim szerint nagyon sokfélét, de rövid időtartamúak.

2012. ápr. 15. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen. Ha 6-kor felkelsz, igyál pár kortyot. Én pl kiszáradok ilyenkor (ha nem kelek fel, akkor valamiért nem), és szerintem attól fáj a fejem, mert ha iszok, akkor nem szokott.
2012. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gerinctől is lehet,cseréld le párnád,ami kényelmes....
2012. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
túlalszod magad (?)
2012. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy bármiféle gerincproblémám lenne.

Én arra gondolok, hogy biológiai szükségleteimnek elég az alvás, és ezért kelek fel korán, de az agyam nem tudta kipihenni magát a sok álom miatt, ezért tudok visszaaludni, és lehet tényleg "túlalszom" magam ezért fájhat a fejem, de mit tehetnék ez ellen?

2012. ápr. 15. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan miért van ez, e én is gyakran tapasztalom. Ha túl sokat alszom, fáj a fejem.

Szerintem a folyadékhiány miatt.

2012. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ittam 2 liter teát. Kb 1 óra alatt.

Bevettem egy fájdalomcsillapítót.

Utána egy kávét és rendbejött.

Pedig soha nem szokott.

2013. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!