Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Mi lehet az oka, hogy ennyire félek?

Figyelt kérdés

A mai esetem a következő:

az este megkoronázása:


Tudod, hogy baromira félős vagyok.. szóval történet a következő..


***Vettünk Piroska szörpöt, feltettem a hűtő tetejére, a spejzbe. Valamit matattam a spejzben, kerestem a lisztet, apukám olyan nagy hévvel nyitotta ki az ajtót, h szívinfarktus közeli élményben részesültem, elkezdtem sikítozni.. megijedtem, nekimentem a hütőnek, a piroska a hátamra esve széttört. Most szörpben úszik az egész spejz.. ragad minden.. Nekem meg lila a hátam.***


És nem az első eset, sajnos volt már, hogy annyira megijedtem , hogy sokkot kaptam (önkívületi állapotomban összeestem, és elkezdtem sírni)... mit tegyek, hogy ne legyek ennyire ijedős?


Ilyenkor elég hosszú ideig nagyon fáj a mellkasom, úgy érzem, mintha fel akarna robbanni a szívem.. :(



2012. márc. 30. 21:10
 1/1 A kérdező kommentje:

A szöveg eleje azért kezdődik így: -az este megkoronázása:

Tudod, hogy baromira félős vagyok.. szóval történet a következő.. -, mert az egyik pszichológusnak tanuló ismerősömnek is elküldtem, elnézést azért, hogy nem vettem ki.. :(

2012. márc. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!