Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegen merjek súlyzózni?

Betegen merjek súlyzózni?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt óta vagyok szarabbul, lázam éppen nincs, de fáj a torkom és köhögök, szerintetek merjek egy órácskát súlyzózni? :P Vagy ez jobban visszavetné a gyógyulásomat?
2012. márc. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de a megfázás,az elég múlandó betegség.

És elég gyakori is.Enni tudsz,inni is,akkor súlyzózni is.

2012. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzőterembe (közösségbe) ne menj, mert lehet, hogy ragályos. Ha otthon csinálod, ez nem oszt, nem szoroz, csak annyit csinálj, amennyi még jól esik. Egy kis izzadás ilyenkor használ, utána forró zuhany és aludj sokáig.
2012. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha kicsit beteg vagyok, de nincs lázam, akkor is szoktam erősíteni egy kicsit, mert jobb lesz tőle a közérzetem. De ilyenkor lájtosabban, ha pl. amúgy 1 órát edzenék, akkor betegen csak max. fél órát, és kevésbé megerőltető gyakorlatokat csinálok.
2012. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben gyúrnék.. Én mikor meg vagyok fázva, vmiért olyankor jobban bírom nyomni neki :D Sose értettem miért :D

De tök jó :D

2012. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!