Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzadok! Borzasztóan izzadok....

Izzadok! Borzasztóan izzadok. Utálom fuj mit tehetek ellene? Alig vehetek fel rövidujjut mindjárt ott van rajta a nagy folt. Valami nagyon kéne ellene.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy egy bőrgyógyászhoz, és egy immunológushoz! Ők adnak gyógyszert rá, és lehet hogy egy gyógyszerkúrával végleg megszabadulsz a túlzott izzadástól!!
2009. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj... nagyon ismerős a helyzeted ugyanis én így vagyok vele 3 éve és rettenetesen zavar... mindent kipróbáltam de semmi az ég világon nem segített

most valami fórumra regisztráltam ahol akad bőven sorstársunk :) és ott láttam két gyógyszert is leirva . ha lesz időm végre akkor én is kiváltom őket. ott sokan írták hogy a kóros izzadásra segített nekik :) remélem mi is így járunk mert tényleg nagyon idegesítő

addigis vegyél fel fehér vagy fekete pólókat. én azokba járok ... :)

2009. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is érdemes lenne elmenni a bőrgyógyászhoz.Esetleg a solutio antisudorica is segíthet,én azt hallottam,hogy ez a nagyon izzadósaknak is segít!:D
2009. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Elöször is ez nem börgyogyászati probléma és nem si betegség !!ez egy állapot ide másolom a tulzott izzadás biologiai értelme ez !!!

Sajnos fogalmuk sincs az orvosoknak erröl azt mondják hormon?? inkább nem is mondok semmit.. betegségnek mondják ,pedig nem az !! ez egy állapot!! ide leirom röviden :most figyeljetek jól mert leirom ennek az izzadásnak a biologiai szerepét ami már ősidök óta megvan az emberben - a koros izzadásnak semmi köze a méregtelenitéshez , -erre van a máj-vese szépen elvégzik a dolgukat + akkor mégis mitől is van ?? az sem tünik fel hogy az ember otthon NEM -VAGY ALIG IZZAD MEG ?? -DE AKÁR -10 FOKBAN KÉPES 3PULOVERT IS ÁTIZZADNI ??? ez azért van mert az otthonban biztonságban érzitek magatokat és nincs menekülési kényszeretek még a tudat alattiban sem !! ( KIVÉTELEK AZÉRT VANNAK PL VENDÉGEKET VÁRSZ . . . )mert az ilyen izzadás VESZÉLYT FÉLELEMET JELENT ÉS EZ ANNYIT JELENT HOGY AZ AGYUNK IRÁNYIT MINDENT -NEM ÉRZEM JÓL MAGAM -NEM AKAROK ITT LENNI /EZ A MENEKÜLÉSI KONFLIKTUS / -MI LESZ HA. . . /. EZ A MEGFELELÉSI KÉNYSZER. + A MEGSZÉGYENÜLÉSTŐL VALÓ FÉLELEM !!!/. EZEKET A DOLGOKAT SOK SZÁZ GONDOLAT KÖZÜL KIEMELNÉM MERT EZEK A LEGGYAKRABBAN ELŐFORDULOK. .

AZ IZZADÁST EGY KONFLIKTUS HELYZET INDITJA EL -EZ LEHETT BÁRMI AMIT UGY ÉLTEK MEG -BALESET -KÖZELI ROKON -BARÁT ELVESZTÉSE -SZERELMI BÁNAT -SZÜLÉS , ERÖSZAK KÜLÖNBÖZŐ FORMÁI -DE A LEGTÖBEN MÁR GYEREKKORBAN VAGY AKÁR MAGZATI KORBAN ÁTÉLTÉK -ÉS INNEN ERED AZ HOGY 3 ÉVESSEN A GYEREK KEZE -LÁBA IZZAD

ERRE ITT EGY NAGYON JÓ PÉLDA ( A KÉZ ÉS LÁB IZZADÁS LEGTÖBB ESETBEN VALOS FÉLELMI KONFLIKTUS INDITJA BE -HA HONALJ IS BEKAPCSOLODIK AKKOR MÁR A MEGFELELÉSI KÉNYSZER IS MEGTALÁLHATÓ -AZ EGÉSZ TETEN LÉVŐ IZZADÁSNÁL TÖBB KONFLIKTUS IS MEGTALÁLHATÓ !! EZT 500EMBER TÖRTÉNETÉBŐL SZÜRTEM LE . . . . . + SAJÁT TAPASZTALATAIM ALAPJÁN !!

és hiába a botox is ha a szorongás nagy kidobtál 90-150 EZER FORINTOT !!/max2-6 jonapig használ tapasztalataim szerint addig sem !!/ mert még az sem tudja megállitani ezt a védekező rendszert..+idegvágos mütét az egyedüli amivel az adott részen meggátolják az izzadást -de a elékhatása akár egésztestes izzadás !!!logó szemhély ...stb

azt még elmondom nagyon szépen lehett kezelni élhető szintre hozni az izzadást -de nem 1-2 honap alatt a nagyon szorongos ember belülröl kell hogy lazuljon -de közben tünetmentessé is kell tenni csak igy lehett igazi eredményt elérni!akit érdekel az emilcimemen elér bármilyen izzadást élhetö szintre lehett hozni még olyat is ami VILÁGVISZONYLATBAN GYÓGYITHATATLANNAK ÁLLITANAK A MAI NAPIG !!!

2009. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó komiban lehet valami, elkezdesz izzadni, akkor elkezdesz streszelni , nehogy valaki meglássa, és annál jobban izzadsz:(

Csak azt tudom ajánlani amit a többiek, nekem szerencsére nincsenek ilyen problémáim, régebben és is izzadtam , én a Rexona tini-t használom, az nagyon jól bevált:)

2009. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és az pl miért van hogy 15 éves koromban kezdődött nálam? azelött semmi de semmi ilyesmi nem volt... és több barátnőmnek is volt de kinőtték pár év alatt :O
2009. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolagosan is bocsi az offért...
2009. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Antisudorica folyadék gyógyszertárban kapható (van por is ,de az nekem az annyira nem vált be), 280-300 ft, sokáig elég, fürdés után kell vattával felvinni, mióta használom nem izzadok. persze a túlzott izzadásnak is van valami oka, szóval az elnyomás nem megoldás, orvoshoz mindenképp el kell menni, de lehet, hogy szimplán majd kinövöd. pl. ha sportolni megyek nem kenem be magam, mert ott nagyon is fontos, hogy izzadjunk
2009. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat.:) de hogyan kérjem a gyógyszertárban?
2009. jún. 15. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:

06-13 19:14- vagyok...

Igen én is olvastam,hallottam, hogy az elnyomásnak nincs értelme, nem szabad, hiszen ez egy természetes folyamat, a szervezet így hűti magát, és méreganyagok is távoznak,

Ezért kéne olyan dezodort/stiftet használni, ami csak a szagot előzi meg...vannak ilyen természetes dolgok is, bár a jobbaknak ügye az ára is magasabb...

De, hát lányok vagyunk, nem akarunk foltokat:):S

2009. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!