Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sírástól miért fájdul meg a...

A sírástól miért fájdul meg a fejünk?

Figyelt kérdés
Nekem mindig nagyon meg szokott fájdulni akkor is ha sírok, de akkor is, ha csak sírhatnékom van, de elfojtom. És nagyon nehezen múlik el, sokszor csak akkor, ha kialszom magam rendesen. Más is így van ezzel, vagy van erre bármi magyarázat?
2012. márc. 4. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Megemelkedett vérnyomás/pulzus?
2012. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Láz?
2012. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megemelkedett vérnyomásom biztos van olyankor, de nem hinném, hogy annyira, hogy fejfájást okozzon. Lázas nem szoktam lenni ennyitől. Nagyon furcsa nyomást érzek az egész fejemben olyankor és úgy érzem, szétrobban a fejem.
2012. márc. 4. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Mérted már a lázadat, amikor iszonyúan kivoltál és sírtál? Vagy csak tippelsz? ;) Mert könnyen lehet, hogy felmegy.
2012. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sírok, nekem is megfájdul.

Erről csak ennyit tudok mondani, várom én is a válaszokat :D

2012. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem mértem soha, mert nem jutott eszembe, hogy lázas lehetek, de legközelebb megmérem. Bár remélem nem mostanában kell ennyire sírnom.
2012. márc. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!