Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzs mirigy túlműködése...

Pajzs mirigy túlműködése okozhat nagyon rossz közérzetet?

Figyelt kérdés

kb. 2 éve voltam vérvételen, a TSH szintem magasabb volt,de a házi orvos állította ezzel nem kell foglalkozni. Csakhogy azóta suliban volt vizsgálat is és ott a doktornő úgy érezte amikor tapogatta a nyakamat,hogy a nyakam a pajzsmirigynél kicsit megvan duzzadva,és el kéne mennem vizsgálatra. Nem mentem mert háziorvos nem találta szükségesnek.

Ám mostanában megint nem jól vagyok, tökre ideges vagyok,feszült,mindenen felhúzom magam, sírógörcseim vannak rossz a közérzetem hülye gondolataim vannak, heves szívdobogásom , hol melegség jön rám majd fázok, leizzadok( meg úgy általában izzadok nagyon,még hidegben is) étvágyam jó de megint lefogytam! 50kg-ra holott 173 cm vagyok! Olvastam,hogy a pajzsmirigy túlműködése okozhat ilyen pánik meg szorongásos tüneteket is.

Holnap tuti elmeek orvoshoz,de addig is tudna nekem vki ebben tanácsot adni,hogy mindez lehet-e ettől? Vagy ez inkább mentális? Tanácstalan vagyok..és így nagyon rossz már! Előre is köszi

egy 19/L



2012. márc. 4. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
És ezek után te még hallgatsz a háziorvosra? én jól odamennék és elküldeném az anyjába tuti adna beutalót. Nekem pajzsmirigy alulműködésem van és a fogyást elszámítva minden stimmel mivel általában a fogyásion kívül ugyanazok a tünetek, szóval igenis menjél el arra a vérvételre mert gyógyszerrel karban kell tartani a dolgot.
2012. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem,köszi! :)
2012. márc. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!