Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap iszonyatosan rossz...

Minden nap iszonyatosan rossz kedvem van. Mit tehetnék hogy olyan jó hangulatom legyen mint egy éve?

Figyelt kérdés

Tavaly én voltam a suli bolondja és mindenkit megtudtam nevettetni,de mostanára nagyon rossz közérzetem van minden nap.

Történt pár dolog ami befolyásolta is :a szüleim elváltak nagyon csúnyán végződött a dolog.Anyukámmal nem is tudtunk hova menni.Aztán szakítottam a barátommal ami miatt pcihologushoz kellett mennem.Evészavaraim jöttek amik mostanáig tartanak.A suli se megy annyira.Borzasztó önbizalomhiányban szenvedek és nem tudok semmit se tenni ellene rengeteg dolgot kipróbáltam már.Folyton megkapom hogy unalmas vagyok és belül iszonyúan fáj.Próbálok érdekes lenni de inkább csak gyerekes leszek. Ja és a volt barátom az egyben az osztálytársam is és eleve gyűlölök iskolába járni pont emiatt. Minden nap végig kell néznem ahogy más lánnyal van.Próbálok túlépni rajta de nehéz..

Nagyon hálás lennék ha segítenétek,hogyan legyen életkedvem..



2012. febr. 17. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah, ilyenkor hol vanmnak a jóbarátnők.

Sztem vedd fel a kapcsolatot apáddal, nyilván hiányzol neki, ahogy neked is ő.


Anyádék váltak el nem te.


Amúgy nem értema pasidat miért dobtad ki, vagy miért nem váltasz sulit ha ennyire zavar a dolog.

2012. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze vannak barátnőim.De nem tudnak igazán feloldani.

És a barátommal azért szakítottunk mert már több hónap után neki más tetszett meg aki *ibancként viselkedik.

Ja és apukám meg nem szeret és soha nem is szeretett...

2012. febr. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!