Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy már 2-3...

Miért van az, hogy már 2-3 napja folyamatosan légszomjam van?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem akar elmulni, és kezd elég nyomasztó lenni a dolog. Elöször még csak esténként jött elö 1 órára kb. de mostmár folyton ez van azt mondta a volt orvosom hogy pszihés a dolog. Mit tegyek hogy elmúljon?
2012. febr. 26. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha pszichés akkor menj el pl kineziologushoz. ezen gyogyszer ugyse segit.ö feloldja a lelki gátjaidat csomoidat és megszünik a probléma,mert megszünik a kiválto ok is.
2012. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pszichés, akkor ajánlom a citromfűteát.És ne figyeld a légzésed, mert akkor rosszabb lesz.
2012. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod rendben van? Nem tartasz vissza sok vizet?

Szerintem egy-egy kiadós séta mély légzéssel jót tenne!

2012. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez nem halálos? mármint nem lehet az ilyentől megfulladni?
2012. febr. 26. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem vérszegénység miatt. nekem így kezdődött annak idején. De lehet asztma is. Ja, és azt ne fogadd el, hogy pszichés dolog, mert ezt a legkönnyebb mondani az orvosnak! Nekem is azt mondta rá itthon, hogy semmi bajom nincs, Nyíregyházán meg kiderült, hogy súlyos vérszegénységem van, amit itthon ráfogott a házidokim a stresszre!

2012. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondta még régen.. és hogyha nem megyek el vele orvoshoz, akkor az elmúlik valamikor?
2012. febr. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!