Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire gondolhatott a Gastroente...

Mire gondolhatott a Gastroenterologus?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve refluxom van ,már 2x tükröztek ! Ma jártam egy új orvosnál aki megnyomkodta a hasamat és 1 hét múlva vár tükrözésre .... Annyit tudtam kiszedni belőle ,hogy ez nem fekély és nem is reflux ! Kérdésemre ,hogy akkor ez mi lehet annyit mondott nem fog találgatni ... De mégis akkor mi lehet a baj,miért fáj agyomrom ???? 2 hete voltam hasi uh .- ott minden rendben volt és direkt rákérdeztem ha valami nagy baj lenne azt ugye látnák uh.-n és a doktornő azt mondta igen kivéve a fekélyt nem .. Aggódom !!!
2012. febr. 14. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt volt, amikor azt mondta, hogy nem fog találgatni. Valami olyasmit látott nálad, amiből azt tudja, hogy nem refluxod vagy fekélyed van, de arról fogalma sincs, hogy mi lehet a bajod. Akár krónikus gyomorhurutod is lehet, esetleg epebetegséged, ételallergiád, IBS-ed vagy egy sor egész más, olyan megbetegedésed, ahol egy másik szerv okozza a gyomorpanaszt. A komolyabb megbetegedések, pl. rák, tényleg UH-n is látszanak, de ennyiből tényleg nem lehet megmondani, hogy mi bajod lehet.
2012. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!