Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » LEhetséges az, hogy a szerveze...

LEhetséges az, hogy a szervezetemben paraziták vagy gombák túlzottan élősködnek?

Figyelt kérdés

Íngyulladás(enyhe),régebben szájpenész, ekcéma(közvetl. antibiotikumozás után)sötétség a szemem alatt, kötőhártya gyull.,és a legujabb a combomon most fedeztem fel ilyen pirosos bőrrepedezéseket ja és ritkán ritmuszavarom is van(szív)

Mit mondja aháziorvosnak h végre küldjen el valahova, ahol megnéznek a gombásodás szempontjábol?


2012. febr. 11. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ho élsz ? mi van veled ?
2012. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy immunproblémád van, egy kicsit túlműködik az immunrendszered - most nem akarok ennél "csúnyábbat" írni, mert lehet, hogy nincs igazam, és megijesztelek. Egyébként az ekcéma az egyértelműen ez (allergia), talán a többi gyulladásod is.


A combodon a pirosas bőrrepedezés lehet stria is. Nézz utána az interneten, ha neked nagyon nem olyan, akkor nem az. Ezt orvos tudná megmondani.


A sötét karika szerintem alkati. Nekem is olyan, ha sokat alszom, ha keveset, ha mozgok, ha nem, ha vagyok levegőn, ha nem, tehát valószínű így születtem.


Volt már egy kérdésed, oda is írtam. Azt hiszem, leírtam pár ötletet egészséges életmódra.

Próbálj törekedni az egészséges életmódra!

2012. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosod ad beutalót ilyen irányú vizsgálatra.
2012. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!