Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám hatékonyabbá...

Hogyan tudnám hatékonyabbá tenni az ennivaló felszívódását a szervezetemben? Nagyon vékony vagyok és hízni szeretnék de akár mennyit eszem elég gyorsan keresztül szalad rajtam így hát nem sok esélye van felszívódni mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a Kreon nevű készítményt ajánlották. Előtte megpróbáltuk a Fytominerált, mert az gyógynövény alapú+homeós cucc. 2 nap után eredménye volt. Drága, de megéri.
2009. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vannak nem gyógyszertábrban kapható, hanem táplálékkiegészítő cégek által gyártott emésztést segíti enzimek. (Pl a www.shop.builder.hu oldalon ha rákeresel hogy multi enzyme). Én ezzel játszok és ez is hasznos, de ha hízni szeretnél akkor nem ezekkel fogsz csodát elérni, hanem ha nekiállsz rendesen és rendszeresen sportolni.


(ha meg mégis sikerülne sporotlás nélkül híznod, akkor úgy néznél ki mint egy disznó:P)

2009. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösssz a disznóért
2009. ápr. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!