Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor voltam nagyvécén akkor...

Mikor voltam nagyvécén akkor elvéreztem . és nem a kö**psőm. Nagyon sok vér jött ki és fájdalmas volt. Ez a vérzés nemlehet hogy aranyér? Nem merem elmondani anyukáméknak, vagy megkérdezni tőlük hogy az e. Ti ilyenkor mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Drágám, azonnal húzzál be a sürgősségire, mert ez nem vicc!


Tekintve, h a bélből jövő vér rettentő sok, és rohadt nehezen áll el (ha egyáltalán...), simán elvérezhetsz.

2012. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lehet aranyér, de az nem nagyon jár bőséges vérrel ha kitüremkedik. arra kéne emlékezned, hogy friss vér vagy alvadt vér volt-e, mert az a nem mindegy, de menj orvoshoz sürgősen a melénás széklet nem jelent jót.
2012. febr. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kö**pső?
2012. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
középső !
2012. febr. 10. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt ez? Voltál orvosnál?
2012. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is megijedtem mikor ilyen történt, de elmondtam anyukámnak, és kérdezte h nem ettem -e vmi erőset, mert az kicsípi a végbél falát. El is mult később.
2012. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nemmertem elmondani anyunak és orvosnál se voltam vele, 4éve ez van és 12évesen.. De azért nemmerem elmondani mert sok más panaszom is van emellett, tehát nemakarom terhelni ezzel a szüleimet de persze majd ha ez így halad komolyabbá is válhat a helyzet.
2012. febr. 14. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Juj de hülye vagy.. komolyan! Mi van ha valami nagyon komoly? Apudnak mond el előbb... ő megértheti az ilyen fiús dolgokat!
2012. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!