Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez aranyér vagy mi?

Ez aranyér vagy mi?

Figyelt kérdés
Ha ülök vagy valami akkor semmi bajom, de "nagywc"-nél fáj, és vérzik is
2012. jan. 17. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
aranyér. ha nem nagyon vérzik, akkor magad is ki tudod kúrálni, kérjél rá kúpot a gyógyszertárban. ha nem segít akkor orvos! ne hanyagold el semmiképp. láttam már orvosi rendelőben sápadt, fájdalomtól szédelgő pasit, akinek már átvérzett hátul a nadrágja. :(
2012. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen ez aranyér lesz szerintem. Először próbáld meg h veszel rá végbélkenőcsöt (Hemorid) vagy svéd cseppes vattával borogasd!! Ha a vérzés nem múlik napokon belül, akkor sürgősen menj orvoshoz ( proktológushoz)!! Remélem segítettem:)
2012. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát csak nagy wc után szokott egy kicsit vérezni. Máskor is volt már ilyen de 1-2 hét alatt mindig elmúlt. Csak gondoltam megkérdezem hogy már mégis ez mi mert azt mondták, ha aranyerem van, akkor alig tudok ülni is de semmi ilyet nem tapasztaltam csak közben fáj, se előtte se utána

De köszi a tanácsokat :)

2012. jan. 17. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de elmult magátòl, igaz nem mindig vèrzett wc utàn, de fàjni fàjt, vagyis inkàbb olyan kènyelmetlen érzésem volt.
2012. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez végbélrepedés. azert verzik mert folyton felszakitj a szeklet a sebet, kamilalval borogasd, es egyel rostban gazdag kajat.
2012. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!