Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség. Mi bajom lehet?

Segítség. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. 2.5 éve Dohányzom. Össze - vissza alszom. Általában délután 4-5 órákat, majd éjszaka 3-4 órát. Van olyan hogy mikor felkelek nagyon leizzadok. Van olyan hogy néha random lezsibbad a kezem, vagy a lábam. Aztán elmúlik. Ritkán fáj a fejem. Néha nagyon érzem hogy dobog a szívem. Novemberben 2 hétig ment a hasam, és lázas voltam. Bélfertőzésem volt. Sajnos sok betegséget be tudok magamnak beszélni. 2 és fél éve, volt egy szexuális kapcsolatom, és attól félek elkaphattam talán az Aids-et. Vagyis inkább ezt magamba beszéltem. Sok erre az esély? Vagy pedig más problémáim vannak? Esetleg vérkeringés. Jó a teljesítőképességem, a memóriám is passzol. Étvágyam van. Nagyon sokat eszek, főleg éjszaka.


Kérem, a ******* h*lyegyerek, miért cigizel ilyen fiatalon, válaszokat, ne írjátok le. Az nem érdekel. Bízok benne, vannak itt értelmes válaszolok is.

Köszönöm


2012. jan. 8. 10:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy szapora a pulzusom, ezaz alvás tényleg akkor nem normális. A háziorvosom szerint ez tesz tönkre. Akkor semmiféle nemibetegségem nincs? Inkább csak magamba beszéltem? Az éjszakai izzadás akkor teljesen normális? A nyirokcsomóm most pl megvan duzzadva. Utoljára fájt a torkom, nemvettem rá besemmit, lehet azért iylen még?
2012. jan. 8. 11:03
 12/27 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ezzel az orvos jegyezte dologgal ? Köszönöm a jó kivánságokat, remélem sokáig nem tapasztalod meg ezt a dolgot, nagyon tönkre tett lelkileg és idegileg is.
2012. jan. 8. 11:05
 13/27 anonim ***** válasza:
Távgyógyászat nemigen működik. A dohányzás hat a szívműködésre, az immunrendszerre, a légzőszervekre stb. Kedvezően semmire. Mennyit cigizel és milyen rendszerességgel? Egy-két szál/nap nem szokott ilyen látványos tüneteket produkálni. Ha kivizsgáltak, s szervi oka nincs a panaszaidnak, lehet pszichoszomatikus is. Azaz a fel nem dolgozott lelki problémáid szervi okra vissza nem vezethető testi panaszokat okoznak.
2012. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy nem orvos írta azt, hogy egy aktustól még nemigen lehet valaki HIV-fertőzött, s hogy a nők nehezebben válnak azzá, mint a férfiak.
2012. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Napi 1 doboz lazán elmegy. Mellete kávézok is napi 2-3x
2012. jan. 8. 11:11
 16/27 A kérdező kommentje:
Ha az dob valamit a dolgon, a szobámban cigizek, éjjel nappal a füstben vagyok, és keveset mászkálok a levegőn. Nem nagyon szeretek sehova menni, inkább itthon vagyok. Vagy gépezek vagy alszok
2012. jan. 8. 11:11
 17/27 A kérdező kommentje:
Neten olvastam
2012. jan. 8. 11:12
 18/27 A kérdező kommentje:
Azt is hozzá tenném, hogy nagyon sok kólát iszok.. Napi 2 liter
2012. jan. 8. 11:15
 19/27 anonim ***** válasza:
Eléggé önpusztító dolog ez így együtt. Megértelek, hogy nagyon nehéz, de nem tudok okosabbat, minthogy azt mondjam, próbáld meg túltenni magad. Elfeledni soha nem fogod, nem is kell, nem is szabad édesapádat, de az életnek tovább kell mennie. Csupa olyan dolgot írsz a szokásaidról, amely egyfelé mutat.
2012. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Tudom, sok mindent nem kellene. Még élt "fater" sportoltam rendesen, kézilabdáztam, fociztam.. Aztán minden leállt. Azóta nagyon elzüllötek a dolgaim.. És mi az az "egyfelé mutatás"

A másikra még mindig nem kaptam választ, ezek a tünetek, így leírva, a HIV felé mutogatnak?

2012. jan. 8. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!