Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség. Mi bajom lehet?

Segítség. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. 2.5 éve Dohányzom. Össze - vissza alszom. Általában délután 4-5 órákat, majd éjszaka 3-4 órát. Van olyan hogy mikor felkelek nagyon leizzadok. Van olyan hogy néha random lezsibbad a kezem, vagy a lábam. Aztán elmúlik. Ritkán fáj a fejem. Néha nagyon érzem hogy dobog a szívem. Novemberben 2 hétig ment a hasam, és lázas voltam. Bélfertőzésem volt. Sajnos sok betegséget be tudok magamnak beszélni. 2 és fél éve, volt egy szexuális kapcsolatom, és attól félek elkaphattam talán az Aids-et. Vagyis inkább ezt magamba beszéltem. Sok erre az esély? Vagy pedig más problémáim vannak? Esetleg vérkeringés. Jó a teljesítőképességem, a memóriám is passzol. Étvágyam van. Nagyon sokat eszek, főleg éjszaka.


Kérem, a ******* h*lyegyerek, miért cigizel ilyen fiatalon, válaszokat, ne írjátok le. Az nem érdekel. Bízok benne, vannak itt értelmes válaszolok is.

Köszönöm


2012. jan. 8. 10:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor nem várj semmiféle választ. Fiatalon meg fogsz halni, de a lényeg, hogy nem kaptál hülye tanácsokat.
2012. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De, ez pont az
2012. jan. 8. 10:43
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem jövök a szokásos prédikációval, mert ezt kérted, de annyit mondok, hogy ez az állapot 15 éves korban nagyon nem normális. Menj el orvoshoz egy teljeskörű kivizsgálásra, az majd megmondja, mi bajod, mert mi így X km-ről sajnos nem tudunk diagnosztizálni.
2012. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Voltam már nyáron vérvételen, meg pisiltem is. Minden normális volt. Mikor bélfertőzésem volt, vettek székletmintát is mert szalmonellára gyanakodtak, de negatív lett. Hogyha HIV fertőzött lennék, akkor valamit mutatna?

A fáradékonyságra annyit, azért nem éjszaka alszok, mert teljesen átálltam a nappali alvásra. Mellesleg az alvókám nagyon jó

2012. jan. 8. 10:49
 5/27 Antimod ***** válasza:

Miért cigizel ilyen fiatalon? (Akkor is leírom, mert ha valami nem normális, ez nem az.)


Egyébként sok minden lehet, mentális gond is (hipochondria, stressz), én sokáig izzadtam éjszaka kifejezetten a stressz miatt, és fejfájásaim is voltak. Menj el orvoshoz, ő majd ki fog vizsgálni.

2012. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Antimod ***** válasza:

"Hogyha HIV fertőzött lennék, akkor valamit mutatna?"


Nem, mert ehhez vagy vírusszámot, vagy HIV-ellenes antianyagot kell nézni, ezt HIV-szűrésen kérheted.

2012. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Családi problémáim vannak, elvesztettem apámat.. De ez nem ide tartozik.. Nagyon sokat stresszelek, csúnya szóval, idegbeteg is szoktam lenni. Amúgy azt olvastam hogy 1 aktus során, nagyon nehéz 1% az esélye hogy elkapd a HIV-et, és nőről férfire nehezebben terjed mint fordítva. Nem lehet az hogy magamba beszélem ezeket? Mi a véleményed? Köszönöm hogy válaszoltál normálisan.
2012. jan. 8. 10:54
 8/27 A kérdező kommentje:
Esetleg vitaminhiány?
2012. jan. 8. 10:58
 9/27 anonim ***** válasza:
Elso lépésként próbálj visszaállni az éjjeli alvásra. Az eleje borzalom lesz, mert kínlódni fogsz nappal az álmossággal, de éjjel legalább nem lesz gond az alvással. próbálhatod fokozatosan is, mondjuk egyre csökkented a délutáni alvás idejét és növeled az éjjeliét. hiába nem kérsz a prédikációból, sajnos a problémáid az életmódodban gyökereznek. a legrosszabb idoszakban kezdtél cigizni. lehet rendellenesen kezdett fejlödni valamid. szív és éŕendszeri problémára tippelek. a rendszertelen alvás és doházás legyengíthette az immunrendszered, valoszinuleg ennek koze lehet a bélgyulladásodhoz. kezdj el enni aktíviát vagy vmi más elöflórás joghurtot
2012. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi infódat ügye nem orvos jegyezte!?


Részvétem, s együtt is érzek veled, noha jóval idősebb vagyok nálad, s a szüleim is élnek. Nem lehet könnyű neked, most. Erőt kívánok, s hogy találd meg minél előbb a vigaszt, a lelki nyugalmadat, a boldogságot.

De hidd el, ha nem akarsz gyorsan utánamenni, akkor vigyáznod kell az egészségedre. Rajta nem segít, ha megbetegíted önmagadat.

2012. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!