Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a kellemetlen...

Mitől lehet ez a kellemetlen nyelési fájdalom?

Figyelt kérdés
2 napja tapasztalom ezt,nemtudom mitől van...Azt érzem amikor a nyálam elnyelem belenyilal valahol az állkapcsom és a torkom között a fájdalom.És ha megnyomom a közvetlenül állkapcs alatt lévő nyirokcsomót,valami szúrós fájdalmat érzek,ráadásul még a fülem is fáj.1 hete voltam beteg(láz,köhögés),azóta meggyógyultam "elvileg",de fogalmam nincs mi lehet ez,utána néztem sok helyen,de pont úgy ahogy nekem van nem találtam megoldást...
2011. dec. 26. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyelési fájdalom biztos gyulladástól van. Menjel holnap orvoshoz nézesd meg magad ,biztos ír majd fel antibiotikumot. Ha meg nagyon rosszul vagy menj el ügyeletre.
2011. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs még meg a mandulád? Lehet,hogy begyulladt.De talán lehet,hogy aftád van,azon a bizonyos helyen,amit leírtál,ugyanis betegség után-előtt az immunrendszer kicsit legyengülhet és ilyenkor szeret kijönni ez a kis gyönyörűség:D És ilyenkor tapasztalható a nyirokcsomók bedagadása,mivel közel van az általad leírt területhez,és az afta igen érzékeny az ingerekre:) De a fülfájással nem hiszem,hogy kapcsolatba van:D ennyit tudtam segíteni:) Gyógyulást Kívánok:D
2011. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!