Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok csinálni? (több lent)

Mit tudok csinálni? (több lent)

Figyelt kérdés

Tegnap tettem egy rúgó mozdulatot otthon, és a parkettánk egyik lapjának a sarkából belement egy kicsi a lábamba, és a legvége, egy alig észrevehető fadarab beletört a sarkamba. Sietnünk kellett éppen, úgyhogy órákig gyalogoltam még rajta, annyira nem fáj. Amikor belement, még simán ki tudták volna nekem szedni tűvel, de nem hagytam. Mire nekiálltam volna magam, már a bőr kicsit mintha ránőtt volna. Tengap egész este küszködtünk vele, valamennyire sikerült kiljebb tuszkolnom.

Ma mentem ki csömörre, csomót gyalogoltam megint, annyira nem fájt most se, viszont még mindig nem tudom kiszedni. Valószínűleg kijön magától(nekem azt m,ondják hogy a szervezetem kilöki magától), de akkor is zavaró. Mit tudok csinálni, hogy könnyebben kijöjjön? Áztassam a lábam?


2011. dec. 21. 20:03
 1/1 anonim válasza:

ha szerencséd van kilöki a szervezet ( kötve hiszem )

vagy pedig betokosodik, majd begyullad (elég val.szinű)


áztasd fél órát majd tűvel piszkáld ki.


menni fog

2011. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!