Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni utazási...

Mit lehet tenni utazási rosszullét ellen?

Figyelt kérdés

Nemsoká utazni fogok,másfél órás az út.Van mikor bírom, de néha már fél óra után émelygek, szédülök,hányingerem van.Amiket már tudok:

-gyógyszer

-előre nézni, az útra

-nem olvasni

De még miket lehetne?Gyógyszerrel ugyan így rosszul érzem magam,de hányásig sosem jutok úgy el szerencsére.Tehát hiába nem jön ki,nagyon rosszul vagyok.

Szerintem már az is előhozza,hogy ezen izgulok majd.


2009. máj. 16. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ettől szenvedek!!!! Autóban és buszon elhányom magam. Gyerekkoromban azt mondták, majd kinövöm:)))).....most 34 vagyok!:))))

Az erdészsuliban volt egy száz éves tanár,mutatott egy trükköt; Lehetőleg előre üljek és húzzam fel a lábam, ahogy csak tudom, így nem tud felkavarodni a gyomor. Tényleg működik!!!Próbáld ki. Egyébként Daedalon-t szedek utazás elött 1 órával, az is kafa, csak mivel nyugtató alapú, nagyon kiüt, végig alszom az egész utat......:)))

2009. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!