Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet utazási rosszúllét...

Lehet utazási rosszúllét cukorbetegségtől? Nem használnak a gyógyszerek, és nem nöttem ki.

Figyelt kérdés

Van kai zat mnodja zaért hányok a buszon, plusz remeg a térdem meg lever a víz, mert idegi alapon van, fóbia, van kai azt mnodja h egyensúly zavar, a fülben lévő folyadék zavara vagy mi, és van kai azt mondja h cukor, mivel máskor is zsoktam rosszúl lenni ritkán, és ilyenkor kívánom az édeset, meg a vizet, és utánaj obban leszek egyből.

igaz a vonaton jól érzem magam.


2009. szept. 25. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Az én hozzáállásom az, hogy ha a szervezetem nem működik rendesen, elmegyek az orvoshoz, és előadom a bajomat. Ha csak ez a bajod, van rá gyógyszer. Menj el gyógyszertárba, és kérj a gyógyszerésztől. Ehhez nem kell orvos sem.
2010. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem csak ez a bajom, de amúgy meg nekem nem használnak a gyógyszerek, honnan veszed hogy nem voltam orvosnál vele?
2010. ápr. 5. 00:25
 3/8 A kérdező kommentje:
nem véletlenül kérdem itt, amúgymeg pont erre van ez az oldal, de nem értem hogy mért irnak egyáltalán, ha úgysem tudnak tippet adni, vagy valami
2010. ápr. 5. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
2010. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Bocsáss meg, de nézd meg az írásodat. Joggal tételeztem fel, hogy talán vietnami vagy. Ráadásul itt a kérdezők sem profik, valószínű, hogy a válaszolók sem azok. Gondolod, hogy itt erősebb válaszok vannak, mint az orvosoké?

Meg oda is írhattad volna, hogy professorok válaszát várom, mert közorvosnál már jártam.

2010. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért lennék vietnámi?

Csak idegesít, hogy mnidenki azzal jön, hogy keress rá a neten, meg menj el vele orvoshoz, ha tudnák h én már hány orvosnál jártam, ha ők nem tudnak segíteni akkor....

2010. ápr. 5. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A dilisekkel nem kell foglalkozni, eszükhöz kell érteni. Többnyire az emberek azért kérdeznek itt, mert máshol nem találtak megnyugtató választ, vagy mert az orvos (és nem ritka) nem tud segíteni. Engem sem orvos által gyógyítottak ki majd' 10 évnyi betegségemből, hanem olvasta kérdésemet egy olyan, aki hasonló cipőben járt, és nála megtalálták a megoldást.

Szóval a kérdésedre a válasz: Lehet a felsoroltak közül bármelyik. Egyensúlyi zavar (többnyire kisgyerekek lesznek rosszul utazás közben, amit idővel szokás kinőni), lehet cukorbetegség. Alacsony vércukorszintnél jelentkezik hasonló tünet. Rosszul leszel, hányingered lesz, kiver a víz. Ilyenkor egy kockacukor minél előbb, vagy egy keksz és lassan visszatér beléd a lélek. Én például a szemműtétem óta ha olvasok mozgó járművön hasonló tüneteket produkálok és csak órák múlva múlik el. Előtte sosem volt ilyen gondom. Van, aki akkor van rosszul, ha oldalt néz ki az ablakon, mert a rohanó fák látványától elszédül, felfordul a gyomra. Ha előre néz semmi baja. Van, aki a buszon csak elől tud utazni, hogy ne legyen rosszul. Szóval sok oka lehet, segíthetsz magadon azzal, ha figyeled ezeket a jeleket. Mikor, hol, hogyan vagy rosszul. Ha rá tudod "kenni" valamire, akkor azt a helyzetet kerüld el.

Remélem, tudtam valamelyes segíteni, ha van még kérdésed, írj!

2010. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nos néha szédülök, főleg nagy tereken, világosban, és erről azt hitték pánikbetegség, vagy agora fóbia, lehet tényleg csak az a baj h rossz a bal szemem, de kiskoromban is az volt, nem zavart, észre sem veszem h rossz ha nincs letakarva a jobb szemem


a vércukrom viszont tuti leesik, mert magas az inzulinom, sajna azt nem tudom még h cukros lehetek e, de a buszozás utáűn, meg sokszor a gyárban lever a víz, remeg a kezem meg a térdem, elsápadok, melegem lesz és fázok is, kívánom az édeset és jobban is leszek tőle meg a víztől,

(mivel a cukor vízben oldódik)

és régen kiskoromban sokat el is ájultam


agyalapi mirigy daganatom van meg PCO szindromám, azótak iderült, és ettől is leeshet a cukor elvileg


meg ha eszem édeset akkor a fejfájásom is elmúlik


meg a hányingerem is


nekem buszon nem szokott segíteni ha előre ülök, meg a dedalon vagy a B6 sem


igazabol a melegtől is rosszúl vagyok, termálba, vagy otthon meleg vizben is, nem birja a szivem, eddigi eredményeim EKG n meg mégis jók voltak, lehet gyakrabban kéne nézni, vizsgálni

2010. ápr. 22. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!