Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez? Rosszul lettem a...

Mi volt ez? Rosszul lettem a buszon! Ilyen még sosem volt.

Figyelt kérdés
Ma a barátnőmmel lementem boltba, és mikor éppen a buszon álltunk annyira rosszul lettem. Elkezdett fájni a fejem, hányingerem volt, és iszonyatosan szédültem. Forgott a világ. Sosem történt még ilyen. Mi volt ez?
2009. máj. 15. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Mikor leszálltam kicsit jobb lett.
2009. máj. 15. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Volt nemrég egy ilyen kérdés. Nézd meg itt a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

2009. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! De azért még várom a válaszokat!
2009. máj. 15. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A busz ezt sokakból kiváltja.

Elég hozzá az égéstermék. Ez lehet egyedül is bűnös, a másik pedig az égéstermék belégzése, vagy a rossz levegő, illetve a busz imbolygása.

Mivel átmeneti légszomj alakul ki ez csak ront az egyensúly helyzetén. Az egyensúly szervünk a fülünkben lévő csiga. Átmeneti zavara esetén émelygés, hányinger fejfájás jelentkezik.

Le kell szállni buszról és a tekintetet egy pontra fókuszálni, amig az egyensúlyhelyzet helyreáll.

Ha nincs mód leszállni, a buszon tarts az orrod elé egy tiszta zsebkendőt és próbálj egy fix pontot nézni.

Természetesen saját problémád is okozhatta a bajt. Pl.: betegség, ezzel járó gyengeség, gyomorprobléma stb. Ezt mindenképpen meg kell vizsgálni.

2009. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt ez, már jobban vagyok. Lehet hogy a meleg miatt.
2009. máj. 15. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!