Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom, vagy csak...

Lehet valami bajom, vagy csak az állandó idegesség?

Figyelt kérdés

Reggelente szoktam kávét inni, és igen éhgyomorra, tudom ez egészségtelen, de akkor még nem tudok reggelizni. De pár hete olyan fura érzés van az egész hasamban, de nem mindig. Ha erősen meg nyomom akkor érzékeny is az alhasam. Amúgy minden rendben, rendes a székletem, folyásom sincs hogy vmi nőgyógyászati problémára gondoljak. És néha át sugárzik az oldalamra is.

Lehet attól hogy vizsgaidőszakom van, vannak családi, anyagai gondok, és a stressz váltaná ki? Mert pihenni nem nagyon szoktam, csak amit alszom. Meg alapból ideges típus vagyok.

Azért itt kérdezek, mert elmegyek a dokihoz, nem tudok semmi konkrét panaszt mondani.


2009. máj. 14. 23:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!