Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 37,1 a testhőmérsékletem....

37,1 a testhőmérsékletem. Tegnap este is ennyi volt kb. Vegyek be aspirin plus c-t vagy nem kell vele törődni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre ne vegyél be semmit.
2011. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Hol mérted?

végbél?

hónalj?

esetleg száj?


szerintem ez se mindegy :)

amúgy ha szarul érzed magad miatta,akkor azért valamit bevennék,ha csak aszpirin plus c van,akkor azt...

a 37 fok már láz...


Elesettségérzeted van?

Reszketsz?

Akkor forró citromos tea + gyógyszer és mars az ágyba...dunsztold magadat...! :)

2011. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy láz ez... 37,1-től van hőemelkedés.. Van egyébként tüneted?(Gondolom nem csak úgy megmérted)
2011. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp, a hőemelkedés kifejezetten hasznos dolog, többek között így harcol a test a kórokozók ellen.

38-39 fölött kell lázcsillapítót bevenni.

2011. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nő vagy? Mert akkor ez csak a ciklusod változását jelzi. Nekem menstru előtti napon szokott lenni, esetleg peteéréskor.

De jelezheti azt is hogy bújkál benned valami betegség, ha fáj a torkod, folyik az orrod vagy ilyesmi, akkor vegyél be aspirint, amúgy ha nem fáj semmid, akkor max vitamint. És igyál sok teát vagy vizet.

2011. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

37,1-37,6 között biztos, hogy még csak hőemelkedés, én sem terhelném a szervezetet semmi gyógyszerrel. Add meg neki az esélyt, hogy leküzdje, ezzel fokozódik az immunrendszered erőssége.

Max. főzzél egy jó citromos teát (kamilla, vagy csipkebogyó tea), egyél mézet, ha jólesik előtte vegyél egy jó forró fürdőt, utána a csésze forró tea, és be az ágyba!

Reggelre kutya-bajod sem lesz!

2011. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Nem tudom eldönteni ,hogy rosszul vagyok -e ,mert tegnap bulizni voltam (szalagavató) , és lehet hogy csak a másnaposság miatt érzem magam furán(fáradtnak,lassúnak). Torkom nem fáj. Orrom nem folyik.

2011. nov. 26. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp várj még, buli után nekem is gyakran kialvatlanság miatt fáradtság, hőemelkedés érzet, lassulás van :)
2011. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván te is minimum 24 órát voltál talpon, utána délelőtt tudtál vmennyit aludni.

Fáradt lehetsz, esetleg másnapos (?).

Ilyenkor szerintem minden normális. :D

2011. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!