Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton kiszárad a szám és büdös?

Folyton kiszárad a szám és büdös?

Figyelt kérdés
Hali! Buszon vagyok és ugye csukva van a szám és az ajkam kiszárad és a szám belül teljesen büdös szagúnak érzem. Pedig mosok reggel este fogat. Mitől lehet ez?
2011. nov. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyomortól is lehet. Reggelizel? Persze ez nem biztos, hogy elég lenne, mert van akinek rosszul záródik a gyomorszája és amiatt érezhető kellemetlen szag. De figyeld meg, hogy nem csak éhesen fordul e elő.
2011. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam reggelizni! és inni se reggel. Lehet emiatt van? Csak akkor iszok mikor beérek a suliba.
2011. nov. 23. 19:33
 3/4 dorethea ***** válasza:
Többminden lehet. Igen, lehet a gyomrod is, vagy pl ha gyakran begyullad a mandulád (néha észre sem venni), de még fog/íny probléma is lehet. Először menj el fogorvoshoz, ha ő talál valamit akkor a problémát megolda ő. Ha nem, akkor próbáld ki a reggelizést ahogy az előttem szóló írta, pl zabpehely is megteszi, az könnyű étel. Ha ez sem vált be, írj.
2011. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van annak is, aki szerint sok minden lehet. De először próbálj meg reggelizni pár falatot és igyál rá egy pohár friss vizet. Eleve nagyon fontos a reggeli, meg a reggeli vítpótlás is. Én konkrétan nagyon nehezen eszem reggel, de eröltetni kell pár falatot.
2011. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!