Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? (Bőv. Lenn)

Mit csináljak? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Múlt héten beteg voltam(megfázás), tegnap meg már éreztem, hogy kezd begyulladni a mandulám(szokás szerint, legalább minden 2. hónapban be van), nem ittam se hideget, sál véd, ha kinn vagyok, és most mégis begyulladt, és az a baj, hogy múlt héten is hiányoztam az iskolából és nem kéne hiányoznom, mert nehéz anyagok vannak amit csak így simán elolvasva nem igen lehet megérteni, csak ha elmagyarázzák. Nem hiányozhatok és egész múlt héten antibiotikumot szedtem a náthámra, de már érzem, hogy nagyon fáj a torkom és fáj ha nyelek. Szoktam torokcukrot enni, de ez most nem segít. Tipp? Köszönöm. 13/L
2011. nov. 22. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Phlogosollal öblögess reggel, este, igyál sok mézes citromos teát, szedjél be naponta 1-2 C vitamint, fél Rubophent.

Egyébként mi a csudának szedtél náthára antibiotikumot?

2011. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Doki írta fel, Zinnat 250 mg(antibiotikum) és Ambroxol-Q 30 mg-osat írt fel. Sok ideig Cefzil-t adott, de annak már nem volt hatása. Szoktam C-vitamint is venni, és köszönöm a válaszát!
2011. nov. 22. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, gyógyulj meg.
2011. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és igyál sokat!
2011. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!